Bohaterowie

Bohaterowie:

Daria Kędzierzewska:

22-letnia studentka na kierunku Musical. Kiedy była w klasie maturalnej straciła w wypadku obydwoje rodziców.Obecnie mieszka ze swoją licealną przyjaciółką, która ma obsesję na punkcie siatkówki. W weekendy dorabia w klubie karaoke, a w ciągu tygodnia pracuje jako kelnerka w jednej z rzeszowkich kawiarni.

Ewelina Jastrząb:

Od początku liceum przyjaźni się z Darią. Obecnie studiuję fizykoterapię, a w przyszłości marzy o pracy fizjoterapeuty w jakimś siatkarskim klubie. Od małego interesuje się siatkówką, nie tylko tą polską, ale również zagraniczną. Zawsze wszystko musi wiedzieć i uwielbia wyciągać od innych różne ploteczki.

Błażej Kubiak:

Starszy brat Michała. Gra na pozycji rozgrywającego w zespole Asseco Resovia Rzeszów. Na początku Daria wpada mu w oko, ale po krótkim czasie zadurza się w Ewelinie. 

Michał Kubiak:

Zanim przyjechał do Rzeszowa został bardzo mocno zraniony przez swoją byłą narzeczoną co skutkuje jego ogromną niechęcią do kobiet. Od pierwszego spotkania Daria przypomina mu Monikę jego byłą przez co czuje nienawiść do dziewczyny. Tak samo jak brat reprezentuje barwy Resovii, ale na pozycji przyjmującego. Do pewnego czasu nienawidzi Darii, ale jak to mówią od nienawiści do miłości droga wcale nie jest taka długa.

Pozostali gracze Resovii i reprezentacji PolskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz